Partnerzy

(kolejność alfabetyczna)

Ajantis

Ajantis (a.k.a. Ajan, Karczmarz) – kultowa postać na polskiej scenie Diablo (o czym możecie się przekonać, zaglądając tutaj), od jakiegoś czasu prowadzi także małą działalność gospodarczą w postaci Karczmy, gdzie serwują najlepsze piwo w Sanktuarium, toteż łatwo tam spotkać innych, wspaniałych bohaterów. Do karczmy traficie, w pierwszej kolejności, poprzez ten adres:

www.youtube.com/user/ajantispl

IGU

Igu – hardcorowy gracz i bezkompromisowy streamer, a nader wszystko wielki fan Diablo III – ma przegrane ponad 3 tysiące godzin, a liczba ta ciągle rośnie. Założyciel klanu Squirrels Crew. Zachęcamy do oglądania jego kanału na Twitch, gdzie ciągle coś się dzieje:

www.twitch.tv/franasss

Kawosz

Kawosz – wieloletni koneser gier z serii Diablo (aktywnie udziela się m.in. na oficjalnym forum Diablo III), jeden z założycieli niezwykłego miejsca, jakim jest Health Potion Multigracze. Wspomaga HackSlashSite od strony technicznej i jest dobrym duchem facebookowego profilu strony.

Kesiek

Kesiek – streamer, ogarnięty diabloszaleństwem jak nie jeden z nas. W sposób szczególny wierny jest barbarzyńcom, choć czasem serce zadrży mu na myśl o czarodziejce. Dumny członek klanu Forge oraz społeczności Health Potion Multigracze. Kesieka zobaczycie na poniższym kanale:

www.twitch.tv/kesiek1981

Noktis

Noktis – ikona polskiej sceny Diablo I oraz Path of Exile, twórca kultowego serwisu diablo1.ovh.org oraz witryny pathofexilegame.pl, najstarszej fanowskiej strony internetowej o PoE na świecie. Główny twórca popularnego moda Awake. Brał czynny udział przy powstaniu HackSlashSite 2.0.

Rivid

Rivid – nasz pierwszy partner (a my byliśmy prawdopodobnie pierwszym medialnym wsparciem dla niego), który pięknie rozkwitł na scenie wielu gier, od Diablo III i Path of Exile zaczynając, a na Hearthstone i Battlefield 4 kończąc. Znany głównie z youtube, gdzie jego poczynania śledzi ponad 2000 subskrybentów.

www.youtube.com/user/secundoandar

StrozeR

Wieloletni fan serii Diablo, niezwykle doświadczony, jeśli idzie od trzecią odsłonę gry. Na jego kanale znajdziecie wiele przydatnych filmów opisujących różne rozwiązania w tej grze, jak również zmiany, jakie przyniósł ze sobą dodatek Reaper of Souls. Gorąco zachęcamy do odwiedzania i subskrybowania poniższego kanału:

www.youtube.com/user/StrozeR