Van Helsing doczeka się darmowego DLC!

Van Helsing doczeka się darmowego DLC!

Niewątpliwe objawienie na wydawniczej scenie -The Incredible Adventures of Van Helsing – doczeka się darmowego dodatku, a w zasadzie DLC, którego głównym celem będzie zwiększenie replayability.
Mimo wysokich ocen, jakie tytuł otrzymał od recenzentów oraz graczy, wielu narzekało właśnie na ten element, przez co gra była wtórna i „na jeden raz”, co w przypadku gier h&s jest „grzechem pierworodnym”.
Zapowiedziane DLC ma, jak się zdaje, rozgrzeszać Łowcę Wampirów z tego grzechu, wprowadzić ma bowiem tryb Scenariusza, w którym, przenosząc się do sekretnego pomieszczenia, przyjdzie nam stoczyć walkę ze znacznie potężniejszymi potworami, a co się z tym wiąże, zyskać znacznie potężniejsze przedmioty i artefakty. Jak czytamy na oficjalnym profilu gry na facebooku:

„The Scenario DLC enables players to fight high-level monsters that are above the level 30 threshold throughout the new levels reachable from the Secret Lair. Additional levels will be added to the Scenario DLC throughout the year along with unique in-game items and spectacular boss fights. After future updates, players will earn ’’Heroic Deeds” to boost their character to an even more legendary status as they slay the mysterious threats to the world of Borgovia.”

Czas pokaże, czy proponowane rozwiązania się sprawdzą, niemniej cieszy, że twórcy wciąż rozwijają wydaną już grę.