Grim Dawn – Grim Misadventures #69 – Nemezis

Grim Dawn – Grim Misadventures #69 – Nemezis

Na forum Grim Dawn pojawił się dzisiejszego dnia kolejny wpis z serii Grim Misadventures, informujący o nadchodzących nowościach w świecie Cairn. Nadal krążymy wokół reputacji i spraw z nią związanych. Tym razem ekipa Crate przedstawia konsekwencje naszych poczynań, stale zmniejszających populacje niemilców. Mianowicie dostępne będą 3 poziomy „wrogości” wobec nas frakcji, których członków będziemy się pozbywać z tego świata:

Despisedpierwszy z poziomów wrogości, po osiągnięciu którego możemy spodziewać się zwiększonej liczby wrogów danej frakcji, oraz czasem pojawienia się mocniejszych jej reprezentantów,

Hated – Po osiągnięciu tego statusu, wrogowie wiedzą już, że walka z nami to nie przelewki. Możemy się spodziewać częstszych spotkań z wrogimi bohaterami nawet wtedy, kiedy napotkamy na nieliczne siły wroga. Będzie to również pierwsza okazja zmierzenia się z bohaterskimi wrogami z frakcji Kymon’s Chosen i Order of Death’s Vigil.

Nemezis – osiągając ten poziom wrogości, możemy się spodziewać najcięższych dział jakie może wytoczyć przeciwko nam przeciwna frakcja – Nemezis.

Będą to najtwardsi przeciwnicy na jakich będzie mogli napotkać w grze, i mogą się pojawić w pobliżu każdej grupki wrogów z danej frakcji która nas nienawidzi. Uciekanie nic tutaj nie da, bo będą nas oni gonić dużo dalej niż regularni wrogowie. Jeżeli zostaniemy pokonani, wróg pożywi się naszymi szczątkami i odzyska część utraconych sił witalnych.

Jeżeli jednak jakimś cudem uda Wam się pokonać takiego wroga, czekają na Was wspaniałe skarby w Skrzyni Nemezis, a między nimi gwarantowany epicki przedmiot i w przyszłości większa szansa na znalezienie przedmiotu legendarnego.

Skrzynia Nemezis:

I dwaj Bohaterowie Nemezis:

Moosilauke, the Chillwind – Nemezis Nieumarłych

Fabius “the Unseen” Gonzar – Nemezis Gangu Cronleya

Wraz z wejściem wersji 25 (build 25), każda wroga frakcja będzie dysponować jednym wrogiem Nemezis. Większa ich ilość będzie się pojawiać w kolejnych wersjach. Czujecie się na siłach żeby zmierzyć się z takimi wrogami?

 [grimdawn.com/forums]