Hellraid – O zbrojach słów kilka | Rzut oka na tryb Arena

Hellraid – O zbrojach słów kilka | Rzut oka na tryb Arena

Twórcy na oficjalnej stronie projektu Hellraid co jakiś czas ujawniają kolejne szczegóły nadchodzącej produkcji. Przyszła pora by przekazać Wam ich najnowsze wpisy. Pierwszy z nich, to próba odpowiedzi na pytanie – jak powinny wyglądać ciężkie zbroje w Hellraidzie. Ekipa podkreśla, że podobnie jak w życiu, tak i w grze stworzenie takiego opancerzenia wymaga dużego nakładu pracy. Projektanci będą chcieli połączyć realizm średniowiecznych zbroi płytowych z motywem fantasy, w którym osadzona będzie gra.

Poniżej kilka wersji szkiców, które w niedalekiej przyszłości znajdą się w grze.


[hellraid.com/blog]

♦♦♦

Drugi wpis traktuje o jednym z trybów rozgrywki jakim jest Arena. Jak można się domyślić omawiany tryb będzie polegał głównie na odpieraniu kolejnych, co raz silniejszych fal wrogów. Niekiedy pośród nich pojawi się również dużo potężniejszy przeciwnik.
Twórcy nie chcą jednak, by Arena polegała tylko na wyżynaniu w pień setek potworów i mocno pracują nad urozmaiceniem rozgrywki na arenach. Często przyjdzie nam wykonywać różnorakie zadania, pozwalające przedostać się do kolejnych komnat,  otwierać ukryte przejścia czy też zabawić się w sapera, który rozbroi niebezpieczne pułapki. Arena będzie zdecydowanie najtrudniejszym z wyzwań dla graczy, również dla starych wyjadaczy.

Poziomy w trybie Arena, będą całkowicie inne od tych odwiedzanych w trybach Story czy Mission. Na deser kilka screenshotów  z jednej z Aren, która trafi do wersji Early Access.


[hellraid.com/blog]