The Rivid’s Time! "Path of Exile – wstępna teoria buildów"

The Rivid’s Time! "Path of Exile – wstępna teoria buildów"

Rivid kontynuuje tworzenie poradników dla graczy zaczynających swoją przygodę z Path of Exile. Tym razem zajął się rzeczą bodaj najważniejszą w większości gier H&S, czyli buildami. Na samym początku warto odwiedzić stronę exilepro.com/builds, dzięki której możemy zaznajomić się z konstrukcją buildów dla poszczególnych postaci. 

Drzewko umiejętności w Path of Exile może przerazić. Na szczęście wystarczy tylko umiejętnie wczytać się w treść poszczególnych skilli i na tej podstawie opracować build adekwatny dla naszego stylu gry oraz postaci; ważny jest balans między siłą ataku a obroną, toteż kluczową kwestią są odpowiednie połączenia skilli z gemami, które tworzą sporą wartość dodaną dla naszej postaci – po przykład odsyłamy bezpośrednio do filmu, a także do buildów zamieszczonych przez graczy na wyżej wskazanej stronie.
 

Przy okazji poradnika do totemizacji zrodziła się koncepcja stworzenia buildu Lightning Warp Totem – Rivid ciągle dopieszcza koncept buildu, niemniej o jego efektywności możemy się przekonać z filmiku poniżej:

Zachęcamy do oglądania, komentowania oraz subskrybowania kanału Rivida!